Ege Tarım Fuarı

TARIM FUARCILIĞINDA 31 YILLIK DENEYİM…

1986 yılında kurulan “Orion Fuarcılık Tanıtım Hizmetleri A.Ş.”, uzmanlık alanı olan tarım fuarı organizasyonlarındaki yolculuğuna İzmir ve Denizli fuarlarıyla devam etmektedir. 1993 yılında Türkiye’nin ilk tarım fuarını Söke - Aydın’da düzenleyen şirketimiz, ülkemizin birçok bölgesinde fuarlar düzenlemiş olup sektörün kuşkusuz en tecrübeli organizasyon firmasıdır.

EGE BÖLGESİ’NİN EN BÜYÜK İHTİSAS FUARI DENİZLİ’DE

Tarım ve hayvancılık sektörünün Ege’deki en büyük ve en iddialı zirvesi “Ege Tarım, Sera ve Hayvancılık Fuarı” 14. kez sektör profesyonellerini ağırlamaya hazırlanıyor. Orion Fuarcılık tarafından 28 Şubat – 4 Mart 2018 tarihleri arasında EGS Park Fuar Alanı’nda düzenlenecek olan fuar, sektörde tüm gözlerin bir kez daha Denizli’ye çevrilmesine neden olacak.

Tarım ve hayvancılık alanında başarısını kanıtlayarak, önemli bir ihracat potansiyeli yakalayan Denizli, sektördeki son yeniliklerin sergileneceği “Ege Tarım, Sera ve Hayvancılık Fuarı” ile Türkiye’nin dört bir yanından gelecek katılımcı ve ziyaretçilere ev sahipliği yapacak. Her yıl katılımcı sayısını katlayarak arttıran Denizli Tarım Fuarı, 2017’de 180 katılımcı ile alanında rakipsiz olduğunu bir kez daha gözler önüne serdi. 2018 yılında 200 katılımcı ve 180 bin ziyaretçinin hedeflendiği fuar, sektörün yeni yol haritasını belirleyecek.

KENT EKONOMİSİNE BÜYÜK KATKI

Bir yıl boyunca yoğun bir çalışma takvimi izlediklerini belirten Orion Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Tan, Ege bölgesi ağırlıklı olmak üzere tüm Türkiye’den yapılan ziyaretçi organizasyonlarıyla binlerce kişinin ziyaret etmesi beklenen fuarın, 2018 yılında da katılımcı ve ziyaretçi sayısı ile sektöre damga vuracağını söyledi.  Tan; “Beş gün boyunca devam edecek “Ege Tarım ve Hayvancılık Fuarı”  kent ekonomisine de ciddi anlamda kazanç sağlayacak” diye konuştu.   

KABINA SIĞMAYAN FUAR

Toplam 30 bin metrekare alanda traktör, biçerdöver, tarımsal mekanizasyon ve teknolojileri, sulama sistemleri ve ekipmanları, sera teknolojileri, tohum, fide, fidan, zirai ilaç, gübre, ekolojik tarım, agro bilişim, hayvancılık, yem ve ambalaj firmaları bir araya gelecek.

Girişin ücretsiz olduğu Denizli Tarım Fuarı, 28 Şubat – 4 Mart 2018 tarihlerinde tüm sektörün ziyaretine açıktır.